Р І Ш Е Н Н Я


Від 27 грудня 2012 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Паркова, 1-б в межах міста Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Паркова, 1-б в межах міста Здолбунів.
2. Громадянам Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу звернутися в Управління Державного земельного агентства у Здолбунівському районі для вилучення державних актів:
- Серія 1-РВ № 029028 від 21.03.2002 «На право власності на земельну ділянку громадянам Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Парковій, 1-б в межах міста Здолбунів;
- Серія ЯЕ № 244383 від 05.10.2007 «На право власності на земельну ділянку громадянам Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу для ведення індивідуального садівництва по вулиці Парковій, 1-б в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Парковій, 1-б в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0403 гектара, громадянину Гупалюку Олександру Євстафійовичу;
Ділянка № 2 площею 0.0403 гектара, Алексейчуку Ігорю Павловичу.
4. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва по вулиці Парковій, 1-б в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0149 гектара, громадянину Гупалюку Олександру Євстафійовичу;
Ділянка № 2 площею 0.0149 гектара, Алексейчуку Ігорю Павловичу;
5. Громадянам Алексейчуку Ігорю Павловичу та Гупалюку Олександру Євстафійовичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
6 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський