Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою, розроблений приватним підприємством «Рівнеазимут» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки
загальною площею 0.0061 гектара у власність шляхом викупу громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 4824 (чотири тисячі вісімсот двадцять чотири) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 25.10.2012).
4. Продати земельну ділянку площею 0.0061 гектара /61 квадратний метр/ за суму 4824 (чотири тисячі вісімсот двадцять чотири ) гривень, громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу Здолбунівської міської ради .
5. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 (трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в листопаді 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський