Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2012 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України, розглянувши проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування церкві (релігійній громаді) «Джерело життя» для будівництва та обслуговування молитовного будинку по вулиці Коперника, 65-а, розробленого товариством з обмеженою відповідальністю «Земляприватінформ», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2076 гектара /2076 квадратних метрів/ в постійне користування церкві (релігійній громаді) «Джерело життя» для будівництва та обслуговування молитовного будинку по вулиці Коперника, 65-а.
2. Передати в постійне користування церкві (релігійній громаді) «Джерело життя» земельну ділянку, площею 0,2076 гектара /2076 квадратних метрів/ для будівництва та обслуговування молитовного будинку по вулиці Коперника, 65-а, за рахунок земель:
- 0,1395 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови-забудовані землі: землі громадського призначення Здолбунівської міської ради ;
- 0,0681 за рахунок земель, що перебували в оренді церкви (релігійної громади) «Джерело життя» ( договір оренди № 25 від 29.04.2004).
3. Встановити земельний сервітут на земельну ділянку площею 140 метрів квадратних на право проходу /проїзду/ з суміжними власниками земельних ділянок.
4. Церкві (релігійній громаді) «Джерело життя» укласти договір сервітуту на право проходу /проїзду/ з суміжними власниками земельних ділянок та провести його державну реєстрацію
5. Церкві ( релігійній громаді) «Джерело життя»:
5.1. Отримати державний акт на право постійного користування на земельну ділянку в порядку, передбаченому чинним законодавством.
5.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
5.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
6. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.

Міський голова І.О.Ольшевський