Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши клопотання Голови правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Берізонька» про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для встановлення трансформаторної підстанції 70 кВт, щоб забезпечити електропостачання житлового будинку по вулиці Заводська, 11 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 0,0070 гектара для встановлення трансформаторної підстанції 70 кВт, щоб забезпечити електропостачання житлового будинку по вулиці Заводська, 11 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський