Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 124 Земельного кодексу України, ч. 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій”, Законом України « Про оренду землі» та розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Екорембуд» ЛТД про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування цеху по випуску будівельних матеріалів по вулиці 8 Березня в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю фірмі «Екорембуд» ЛТД (Ідентифікаційний код 13977647) на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо передачі земельної ділянки загальною площею 0,5300 гектара (5300 метрів квадратних) в оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва та обслуговування цеху по випуску будівельних матеріалів по вулиці 8 Березня в місті Здолбунів, за рахунок земель, що перебували у постійному користуванні Товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Екорембуд» ЛТД.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю фірмі «Екорембуд» ЛТД замовити технічну документацію щодо передачі земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. Контроль за замовити технічну документацію документації із землеустрою щодо виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.
Міський голова І. О. Ольшевський