Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян Козака Миколи Леонідовича та Рудик Віри Романівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування приміщення буфету № 3 по вулиці Івана Гончара, 23-а в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Дати дозвіл громадянам Козаку Миколі Леонідовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Чехова, 1 та Рудик Вірі Романівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Коперника, 53 квартира 17 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.0088 гектара для обслуговування приміщення буфету № 3 по вулиці Івана Гончара, 23-а в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.