Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Коцюбинської Ольги Миколаївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування приміщення магазину по вулиці 8 Березня, 13 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Коцюбинській Ользі Миколаївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Чайковського, 3 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.004 гектара, для обслуговування приміщення магазину по вулиці 8 Березня, 13 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський