Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 124,151 Земельного Кодексу України та розглянувши заяву громадянки Войтко Олени Євгеніївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Віли, 5, 8 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Войтко Олені Євгеніївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли, 5, 8 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,0565 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Віли 5, 8 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Войтко Олені Євгеніївні, замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. При невиконанні умов зазначених в п. 2 даного рішення, рішення вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.