Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Гриба Володимира Олександровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянину Грибу Володимиру Олександровичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Драгоманова, 8 квартира 2 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0040 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Грибу Володимиру Олександровичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01.2014 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.