Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року № 662

 

Про включення земельної ділянки несільсько-
господарського призначення в перелік для
продажу на земельному аукціоні та надання
дозволу на складання проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки не с\г призначення
для продажу на земельних торгах (аукціонах)

 

У відповідності до п.12 Розділу Х „Перехідні положення ст. ст. 12, ,134, 135, 136 Земельного кодексу України”, рішення Рівненської обласної ради від 16 червня 2006 року
№ 30 „Про тимчасовий порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області ”, на виконання розпорядження голови Здолбунівської райдержадміністрації від 03.04.2006 р. №113 „Про затвердження переліку інвестеційно-привабливих земельних ділянок”, міська рада:

В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельну ділянку загальною площею 0,06 га, яка
розташована в м. Здолбунів по вул. Шевченка, 6 передбачену для продажу суб’єктам підприємницької діяльності для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості , на земельних торгах (аукціонах).
2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки загальною площею 0,06 га для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості , на земельних торгах (аукціонах) за рахунок земель запасу - землі промисловості Здолбунівської міської ради в м. Здолбунів по вул. Шевченка, 6 .
3. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у
Власність шляхом викупу на земельних торгах (аукціонах) до 01.01.2013 року, та провести у відповідності до ст.ст. 127,128,136 Земельного кодексу України.
4. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки після розроблення та
погодження в установленому законом порядку подати для проведення державної землевпорядної експертизи у відповідності до Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації ”.
5 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
6. Хід виконання перевірити в січні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.