Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,92,122,123,125,126 Земельного Кодексу України та розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством
„ Рівнеелітзем ” щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» для обслуговування будівлі котельні по вулиці Коперника, 65-б в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» для обслуговування будівлі котельні по вулиці Коперника, 65-б в місті Здолбунів.
2. Передати комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» (Ідентифікаційний код 30032555) в постійне користування земельну ділянку загальною площею 64 метрів квадратних ( 0,0064 гектара) для обслуговування будівлі котельні по вулиці Коперника, 65-б за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови в межах міста Здолбунів.
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» отримати державний акт на право постійного користування на вказану земельну ділянку.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
7. Хід виконання перевірити в травні 2013 року.

Міський голова І. О.Ольшевський