Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року № 638

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької
діяльності Кравець Ларисі Олександрівні на розроблення
проекту землеустрою щодо передачі земельної
ділянки несільськогосподарського призначення
у власність шляхом викупу та експертної грошової
оцінки земельної ділянки для обслуговування будівлі
складу по вулиці Щепкіна, 19 в місті Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, Законом України « Про оренду землі», розглянувши заяву Кравець Лариси Олександрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування будівлі складу по вулиці Щепкіна, 19, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Кравець Ларисі Олександрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Шкільна, 17-а квартира 1 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертно грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0.0136 гектара для обслуговування будівлі складу по вулиці Щепкіна, 19 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.10.2013 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.