Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року № 634

 

Про надання дозволу громадянці Ярощук Галині
Василівні та громадянці Сиротюк Оксані Михайлівні
на розроблення технічної документації із землеустрою,щодо
передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 років
для обслуговування будівлі кафе по вул. І . Гончара, 19 

 

Керуючись, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 124 Земельного кодексу України ч. 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій” та розглянувши заяву громадян Ярощук Галини Василівни та Сиротюк Оксани Михайлівни про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду для обслуговування будівлі кафе по вул. І . Гончара, 19, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Ярощук Галині Василівні , яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Максися, 31 та громадянці Сиротюк Оксані Михайлівні , яка проживає в місті Рівне по вулиці Д. Галицького, 3 квартира 139, на розроблення технічної документації із землеустрою,щодо передачі земельної ділянки загальною площею 0,0191 га ( 191 метрів квадратних) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років для обслуговування будівлі кафе по вул. І . Гончара, 19 за рахунок орендованих земель суб’єкта підприємницької діяльності Рибачука Руслана Володимировича .
2. Громадянам Ярощук Галині Василівні та Сиротюк Оксані Михайлівні передачі земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.10.2013 року.
3. Контроль за замовити технічну документацію документації із землеустрою щодо виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2013 року.

Міський голова І. О. Ольшевський