Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 262

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в оренду суб’єкту підприємницької
діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу для будівництва
та обслуговування зблокованого міні-кафе та торгівельного
павільйону з продажу товарів продовольчої групи та супутніх
товарів по вулиці Богдана Хмельницького, 21 в межах міста Здолбунів.

Розглянувши проект землеустрою розроблений Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру » щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років суб’єкту підприємницької діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу для будівництва та обслуговування зблокованого міні-кафе та торгівельного павільйону з продажу товарів продовольчої групи та супутніх товарів по вулиці Богдана Хмельницького, 21 в межах міста Здолбунів та керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,93,124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 170 квадратних метрів (0.0170 гектара) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років суб’єкту підприємницької діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу, для будівництва та обслуговування зблокованого міні-кафе та торгівельного павільйону з продажу товарів продовольчої групи та супутніх товарів по вулиці Богдана Хмельницького, 21 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, та за земель що перебувають в оренді у суб’єкта підприємницької діяльності Барбашина Євгенія Вікторовича.

2. Передати земельну ділянку загальною площею 170 квадратних метрів (0.0170 гектара) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років суб’єкту підприємницької діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Князя Володимира, 10, для будівництва та обслуговування зблокованого міні-кафе та торгівельного павільйону з продажу товарів продовольчої групи та супутніх товарів по вулиці Богдана Хмельницького, 21 в межах міста Здолбунів, з них площею 0.0124 гектара, за рахунок земель що перебувають в оренді у суб’єкта підприємницької діяльності Барбашина Євгена Вікторовича, та площею 0.0046 гектара, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 7 % від нормативної грошової оцінки земель міста.

4. Суб’єкту підприємницької діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.

5. Встановити , що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.

6. Суб’єкту підприємницької діяльності Барбашину Євгенію Вікторовичу земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .

7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А. Й.), та заступника міського голови Палія О.О.

9. Хід виконання перевірити в липні 2011 року.

Міський голова І. О. Ольшевський