Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року № 261

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки у власність
шляхом викупу суб’єкту підприємницької
діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу
для будівництва та обслуговування нежитлових
будівель по вулиці Івана Гончара, 54 в місті Здолбунів

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством „ Рівне Азимут ” щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу для будівництва та обслуговування нежитлових будівель по вулиці Івана Гончара, 54 в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,125,126,127,128 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу для будівництва та обслуговування нежитлових будівель по вулиці Івана Гончара, 54 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.

2. Включити до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу земельну ділянку, загальною площею 0,06 гектара яка відводиться суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу для будівництва та обслуговування нежитлових будівель по вулиці Івана Гончара, 54 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів

3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в ліцензованих організаціях.
4. Суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничному Ігорю Володимировичу сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

5. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від суб’єкту підприємницької діяльності Пшеничного Ігоря Володимировича замовити відповідний звіт про експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

7. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І. О.Ольшевський