Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємцем Драч Ольгою Степанівною щодо відведення земельної ділянки у власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Затишне » для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старомильська, 25-а в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишне» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старомильська, 25-а в місті Здолбунів.

2. Передати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишне» земельну ділянку загальною площею 10000 метрів квадратних (1.0000 гектара) у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старомильська, 25-а в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

4. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишне» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .

5. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишне» посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

7. Хід виконання перевірити в липні 2011 року.

Міський голова І. О.Ольшевський