Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 259

 

Про передачу Об’єднанню співвласників
багатоквартирного будинку « Наш-дім »
земельної ділянки у власність для будівництва та
обслуговування багатоквартирного будинку
по вулиці Шкільна, 38 в місті Здолбунів

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю „ Земляприватінформ ” щодо відведення земельної ділянки у власність Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Наш-дім » для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку по вулиці Шкільна, 38 в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Наш-дім » для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку по вулиці Шкільна, 38 в місті Здолбунів.

2. Передати Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Наш-дім » земельну ділянку загальною площею 7207 метрів квадратних (0.7207 гектара) у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку по вулиці Шкільна, 38 в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової забудови ( під будівлями і дворами ).

3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

4. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Наш-дім » земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Наш-дім » посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.

6. Рішення сесії Здолбунівської міської ради № 1331 від 07.10.2009 року «Про відмову в передачі земельної ділянки у власність Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Наш-дім » для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Шкільна, 38 в місті Здолбунів» вважати таким що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

8. Хід виконання перевірити в липні 2011 року.

Міський голова І. О.Ольшевський