Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 255

 

Про надання дозволу ПАТ "АЕС Рівнеобленерго"
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в оренду для встановлення
розвантажувальної підстанції 6\0,4 кВ в районні
вулиць Коперника - Ціолковського, в межах міста Здолбунів

Розглянувши клопотання ПАТ "АЕС Рівнеобленерго" про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для встановлення розвантажувальної підстанції 6\0,4 кВ в районні вулиць Коперника, Ціолковського в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл ПАТ "АЕС Рівнеобленерго" ( Ідентифікаційний код 05424874 ) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,0050 гектара, для встановлення розвантажувальної підстанції 6\0,4 кВ в районні вулиць Коперника, Ціолковського в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. ПАТ "АЕС Рівнеобленерго" замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.