Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 серпня 2012 року № 595

 

Про включення земельної ділянки по вулиці Шевченка,1
яка надавалась Товариству з обмеженою відповідальністю
«Волинь – Шифер» для будівництва та обслуговування
адміністративного корпусу по вул. Шевченка, 1 до переліку
земельних ділянок несільськогосподарського призначення,
що підлягають продажу 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 120, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями та розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь – Шифер» для будівництва та обслуговування адміністративного корпусу по вул. Шевченка, 1 до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна, що перебуває у приватній власності Товариства з обмеженою відповідальністю « Волинь – Шифер», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 0,095 гектара по вулиці Шевченка,1, що надавалась Товариству з обмеженою відповідальністю «Волинь – Шифер» для будівництва та обслуговування адміністративного корпусу по вул. Шевченка, 1 до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Волинь – Шифер» сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Волинь – Шифер» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів (авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) Товариству з обмеженою відповідальністю «Волинь – Шифер» для будівництва та обслуговування адміністративного корпусу по вул. Шевченка, 1, замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський