Р І Ш Е Н Н Я
Від 15 серпня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу, що була надана для будівництва та обслуговування магазину по вулиці Паркова,69-в, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування магазину по вулиці Паркова, 69-в.
2. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 18115 ( вісімнадцять тисяч сто п'ятнадцять ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 20.05.2012).
3. Продати земельну ділянку площею 300 квадратних метрів (0,03 га) за суму 18115 (вісімнадцять тисяч сто п'ятнадцять) гривень, суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу (ідентифікаційний код 2505706090) для будівництва та обслуговування магазину по вулиці Паркова, 69-в.
4. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
5. Суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
6. Суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 ( трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
8. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський