Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року

 

Розглянувши заяву громадянки Лук’янчук Надії Анатоліївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Івана Гончара, 74-а в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Лук’янчук Надії Анатоліївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Драгоманова, 4 квартира 7 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0114 гектара, для ведення особистого селянського господарства по вулиці Івана Гончара, 74-а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Лук’янчук Надії Анатоліївні, замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.