Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 42, 116, 118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Темп» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Л. Українки,4 в межах міста Здолбунів, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Темп» (Інд. код. 33214333) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,19 га для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Л. Українки,4 в межах міста Здолбунів, за рахунок орендованих земель громадської організації товариства забудовників «ТЕМП».
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Темп» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Темп» при виготовленні проекту відведення земельної ділянки врахувати зони обмеження використання для обслуговування інженерних комунікацій .
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І.Ольшевський