Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 580

Про надання дозволу на виготовлення проекту із
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
в оренду шляхом проведення земельного аукціону
по продажу права оренди суб’єктам підприємницької
діяльності для встановлення об’єкту комерційного
призначення по вулиці 8 Березня ( в районі міського ринку)
в місті Здолбунів

 

Відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.06.2009 за № 1094, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.003 гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для встановлення тимчасового об’єкту комерційного призначення по вулиці 8 Березня ( в районі міського ринку), в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі, землі змішаного використання.
2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1 в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди замовити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. При невиконанні умов зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський