Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 12, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством « Рівне Азимут» щодо відведення земельної ділянки у власність Автогаражному кооперативу
«Вогник» для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вулиці Драгоманова в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 10434 метрів квадратних (1.0434 га) у власність Автогаражному кооперативу «Вогник» для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вулиці Драгоманова в місті Здолбунів.
2. Передати Автогаражному кооперативу «Вогник» земельну ділянку загальною площею 10434 метрів квадратних (1,0434 га) у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вулиці Драгоманова в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Автогаражному кооперативу «Вогник» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5 Автогаражному кооперативу «Вогник» посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
7. Хід виконання перевірити в листопаді 2012 року.

Міський голова І. Ольшевський