Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116, 118, 51 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Козар Богдана Ігоровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Зелена в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перенести розгляд звернення громадянина Козар Богдана Ігоровича
про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Зелена на засідання чергової сесії.
2. Громадянину Козар Богдану Ігоровичу представити матеріали попереднього погодження вибору місця розташування земельної ділянки для будівництва гаража інспектуючими службами міста на розгляд постійної комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища до 01.09.2012.
3. При невиконанні умов зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський