Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 551

 

Про надання дозволу громадянину Черпаку
Миколі Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських
будівель та споруд по вулиці Дружби, 19 в місті Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 20 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 «Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», розглянувши заяву громадянина Черпака Миколи Леонідовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що передавалась для ведення особистого селянського господарства по вулиці Пирогова, 20 в місті Здолбунів на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інші представленні документи, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Черпаку Миколі Леонідовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці У. Кармелюка, 4 квартира 7 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею площею 280 метрів квадратних (0.0280 га) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Дружби, 19 в місті Здолбунів за рахунок земель, що перебувають у власності Черпака Миколи Леонідовича.
2. Громадянину Черпаку Миколі Леонідовичу розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський