Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 550

 

Про надання дозволу Здолбунівській централізованій
системі публічно-шкільних бібліотек на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
у постійне користування для обслуговування приміщення
районної бібліотеки для дітей та юнацтва по вулиці
Кн. Ольги, 34 в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 125, 126, Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Здолбунівської централізованої системи публічно - шкільних бібліотек, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування приміщення районної бібліотеки для дітей та юнацтва по вулиці кн.. Ольги, 34, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Здолбунівській централізованій системі публічно - шкільних бібліотек, на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,05 гектара, для обслуговування приміщення районної бібліотеки для дітей та юнацтва по вулиці кн. Ольги, 34 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови .
2. Здолбунівській централізованій системі публічно - шкільних бібліотек, замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013 року.
3. При невиконанні умов, зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.


Міський голова І.Ольшевський