Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 540

 

Про надання дозволу суб’єкту господарської
діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу
на розроблення проекту землеустрою щодо
передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки
не сільськогосподарського призначення для будівництва
та обслуговування приміщення магазину по вулиці
Грушевського,10\2 в межах м. Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву суб’єкта господарської діяльності Ковальчука Володимира Анатолійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування приміщення магазину по вулиці Грушевського,10\2 в межах м. Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл суб’єкту господарської діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу, який проживає в с. Здовбиця вул. Зарічна,25 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 260 метрів квадратних (0,026 гектара) для будівництва та обслуговування приміщення магазину по вулиці Грушевського,10\2 в межах м. Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови ( під будівлями та дворами).
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І.Ольшевський