Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12, 116, 120, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями, розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Ковальчука Володимира Анатолійовича про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна, які перебувають у приватній власності, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельні ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу:
- земельну ділянку загальною площею 300 метрів квадратних (0,03 га) по вул. Парковій, 69-в, що надавалася суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу, що проживає с. Здовбиця вул. Зарічна, 25 для будівництва та обслуговування магазину .
2. Суб’єкту підприємницької діяльності сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів (авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок) від суб’єкта підприємницької діяльності замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський