Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2012 року № 537

 

Про погодження звіту про експертну грошову
оцінку земельної ділянки несільськогосподарського
призначення та продаж земельної ділянки
суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку
Володимиру Миколайовичу.

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12,127,128 Земельного кодексу України, розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку Володимиру Миколайовичу, що була надана для обслуговування адміністративного приміщення та майстерні по ремонту та обслуговуванню автомобілів по вулиці 8 Березня, 29, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку Володимиру Миколайовичу для обслуговування адміністративного приміщення та майстерні по ремонту та обслуговуванню автомобілів по вулиці 8 Березня, 29.
2. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 52 986 (п’ятдесят дві тисячі дев’ятсот вісімдесят шість ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 29.02.2012 року);
3. Продати земельну ділянку площею 3399 квадратних метрів( 0,3399 га.) за суму 52 986 ( п’ятдесят дві тисячі дев’ятсот вісімдесят шість ) гривень, суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку Володимиру Миколайовичу (Ідентифікаційний код 2057009519) для обслуговування адміністративного приміщення та майстерні по ремонту та обслуговуванню автомобілів по вулиці 8 Березня, 29.
4. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
5. Суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку Володимиру Миколайовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
6. Суб’єкту підприємницької діяльності Мулярчуку Володимиру Миколайовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 ( трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
8. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.


Міський голова І. Ольшевський