Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу громадянці Ридош Віті Андріївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Шевченка, 238-а в межах міста Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Ридош Віті Андріївні для будівництва та обслуговування кафе-магазину по вулиці Шевченка, 238-а в межах міста Здолбунів.
2. Громадянці Ридош Віті Андріївні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯЖ № 068657 від 06.04.2009 «На право власності на земельну ділянку громадянці Ридош Віті Андріївні для будівництва та обслуговування кафе-магазину по вулиці Шевченка, 238-а в межах міста Здолбунів».
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування кафе-магазину по вулиці Шевченка, 238-а в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0701 гектара, громадянці Ридош Віті Андріївні;
Ділянка № 2 площею 0.0421 гектара, громадянці Ридош Віті Андріївні.
4. Громадянці Ридош Віті Андріївні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський