Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 508

 

Про надання дозволу громадянам Трофімчук Лідії Федорівні,
Прокопчуку Миколі Степановичу, Шередюк Марії Петрівні
та Бідюку Анатолію Петровичу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для
обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд
по вулиці Лермонтова, 9 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадян Трофімчук Лідії Федорівни, Прокопчука Миколи Степановича, Шередюк Марії Петрівні та Бідюка Анатолія Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Лермонтова, 9 в місті Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянам Трофімчук Лідії Федорівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Б. Хмельницького, 29 квартира, 13, Прокопчуку Миколі Степановичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Лермонтова, 9 квартира 4, Шередюк Марії Петрівні яка проживає в місті Здолбунів по вулиці 2 лютого, 1 квартира 33 та Бідюку Анатолію Петровичу, який проживає в місті Рівне по вулиці Фабрична, 4 квартира 48 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 800 метрів квадратних (0.08гектара) для обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Лермонтова,9 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянам Трофімчук Лідії Федорівні, Прокопчуку Миколі Степановичу, Шередюк Марії Петрівні та Бідюку Анатолію Петровичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський