Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 507

 

Про надання дозволу приватному акціонерному товариству
«АЕС Рівнеобленерго» на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду для
розміщення та експлуатації об’єктів транспортування
та розподілу електроенергії розвантажувальної
ТП 10-0.4 кВ по вул. Коперника

 

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «АЕС Рівнеобленерго» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів транспортування та розподілу електроенергії розвантажувальної ТП 10-0.4 кВ по вул. Коперника, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 123 Земельного кодексу України ч. 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій” , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Рівненській філії ПАТ « АЕС Рівнеобленерго » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0025 га ( 25 метрів квадратних) в оренду терміном на 5 років для розміщення та експлуатації об’єктів транспортування та розподілу електроенергії розвантажувальної ТП 10-0.4 кВ по вул. Коперника, 1 за рахунок земель житлової та громадської забудови .
2. Рівненській філії приватного акціонерного товариства «АЕС Рівнеобленерго» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І. О. Ольшевський