Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 506

 

Про надання дозволу громадянці Вінкш Ніні
Володимирівні на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду для
обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд
по вулиці Грушевського, 46-а в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Вінкш Ніни Володимирівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Грушевського, 46-а в місті Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Вінкш Ніні Володимирівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Грушевського, 46-а квартира 1 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 454 метрів квадратних (0.0454 гектара) для обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Грушевського, 46-а в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Вінкш Ніні Володимирівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський