Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року

 

Розглянувши звернення громадянина Сапельніка Віталія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку г, господарських будівель та споруд по вулиці Паркова в місті Здолбунів, врахувавши пропозицію комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища про перенесення розгляду даного звернення до розроблення генерального плану міста, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести розгляд звернення громадянина Сапельніка Віталія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд до розроблення генерального плану міста.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський