Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 503

 

Про затвердження технічної документації громадянці
Борцовій Олені Володимирівні щодо поділу земельної ділянки та
видачу нових державних актів на право власності на земельні
ділянки по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу Борцовій Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Борцовій Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянці Борцовій Олені Володимирівні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯК № 281788 від 01.12.2012 «На право власності на земельну ділянку громадянці Борцовій Олені Володимирівні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0268 гектара, громадянці Борцовій Олені Володимирівні;
Ділянка № 2 площею 0.0542 гектара, громадянці Борцовій Олені Володимирівні.
4. Громадянці Борцовій Олені Володимирівні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський