Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року

 

Розглянувши проекти відведення та технічні документації із землеустрою по складанню державних актів на право власності, на земельні ділянки, розроблені землевпорядними організаціями про передачу земельних ділянок у власність, спільну часткову власність та спільну сумісну власність для обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства та для будівництва індивідуальних гаражів, керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 118, 120, 121, 126 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти відведення та технічні документації із землеустрою по складанню державних актів на право власності на земельні ділянки згідно додатку.
2. Передати у власність вище вказаним громадянам міста Здолбунів земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства та для будівництва індивідуальних гаражів.
3. Громадянам міста Здолбунів згідно прикладеного списку даного рішення:
3.1. Отримати державні акти на право власності на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством.
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський