Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2011 року № 476

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності
Троян Ігорю Степановичу на розроблення проекту
землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу
земельної ділянки не сільськогосподарського призначення
для обслуговування будівлі шкільної майстерні
по вулиці Івана Гончара, 20 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності Троян Ігоря Степановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування будівлі шкільної майстерні по вулиці Івана Гончара, 20 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,120,127,128 Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Троян Ігорю Степановичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 138 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 200 метрів квадратних (0.0200 гектара) для обслуговування будівлі шкільної майстерні по вулиці Івана Гончара, 20 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Троян Ігорю Степановичу замовити проект землеустрою та експертно-грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робітта представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський