Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 473

 

Про надання дозволу громадянину Холявко Сергію
Володимировичу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального гаража
по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Холявко Сергія Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,151 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Холявко Сергію Володимировичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Лесі Українки, 1 квартира 33 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,01 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Холявко Сергію Володимировичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. При невиконанні умов зазначених в п. 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський