Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 472

 

Про надання дозволу громадянці Холявко Інні
Олександрівні на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального гаража
по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Холявко Інни Олександрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116, 118, 151 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Холявко Інні Олександрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Лесі Українки, 1 квартира 33 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,01 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Холявко Інні Олександрівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. При невиконанні умов зазначених в п. 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський