Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши заяву громадянина Коваленка Володимира Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Олега Ольжича в межах міста Здолбунів, врахувавши пропозицію комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища про перенесення розгляду даного звернення до розроблення генерального плану міста, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,33,116,118,121,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перенести розгляд звернення громадянина Коваленка Володимира Івановича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства до розроблення генерального плану міста.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський