Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 467

 

Про надання дозволу Здолбунівському районному
методичному кабінету Здолбунівської районної ради
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у постійне користування для
обслуговування адміністративної будівлі
по вулиці Ясна, 11 на території міста Здолбунів

 

Розглянувши клопотання Здолбунівського районного методичного кабінету Здолбунівської районної ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування адміністративної будівлі по вулиці Ясна, 11 на території міста Здолбунів , та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ і статтями 12,42,116,122 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Здолбунівському районному методичному кабінету Здолбунівської районної ради на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,03 гектара для обслуговування адміністративної будівлі по вулиці Ясна, 11 на території міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Здолбунівському районному методичному кабінету Здолбунівської районної ради замовити проект відведення земельних ділянок в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський