Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши клопотання Житлово-будівельному кооперативу « Супутник» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Шкільна, 44 в межах міста Здолбунів, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 41, 116, 118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Житлово-будівельному кооперативу « Супутник» (Інд. код. 22580245) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1.7513 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Шкільна, 44 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Житлово-будівельному кооперативу « Супутник» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013 року.
3. Житлово-будівельному кооперативу «Супутник» при виготовленні проекту відведення земельної ділянки врахувати зони обмеження використання для обслуговування інженерних комунікацій.
4 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський