Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

З метою здійснення міською радою повноважень визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території міста, відповідно до пункту 7, частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни у план підготовки регуляторних актів на 2012 рік, доповнивши додаток до рішення міської ради від 21.12.2011 № 363 «Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік» пунктом 14 /додається/.
2. На виконання статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики» опублікувати план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік в друкованих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.), а організацію його виконання – на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський