Сьогодні відбулось перше засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради 8 скликання, чисельність та персональний склад якого було затверджено рішенням Здолбунівської міської ради від 10 грудня 2020 року.
    На початку засідання міський голова Владислав Сухляк представив всіх членів виконавчого комітету та оголосив порядок денний.
   Члени виконкому розглянули проєкти місцевих Програм та бюджету Здолбунівської міської територіальної громади на 2021 рік, які будуть винесені на сесію для затвердження.
    Прийняли рішення про надання повноважень старостам старостинських округів вчиняти нотаріальні дії та затвердили опис гербової печатки старости.
  На засіданні були схвалені рішення: про забезпечення цілодобової подачі води абонентам КП «Здолбунівводоканал» на 2021 рік; про визначення виконавців житлово-комунальних, комунальних послуг у місті Здолбунів на 2021 рік; про встановлення цілодобового режиму роботи комплексу «Автомийка самообслуговування» по вулиці Зелена м. Здолбунів; про дозвіл ФОП Швецовій В.О. на тимчасове розміщення пересувної малої архітектурної форми по вул. Грушевського в м. Здолбунів.
   Також надано дозвіл на зріз аварійних дерев та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Розглянуто питання щодо захисту майнових прав дітей.
    В цілому було опрацьовано 20 проектів і за результатами їх розгляду прийнято відповідні рішення.