Шановні жителі міста. А також громадяни, які безпосередньо будуть задіяні у виборчій кампанії (голови та члени виборчих дільниць)! Напередодні проведення місцевих виборів 2020 року, з метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях, агітпунктах необхідно дотримуватися заходів щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки.
    Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств й організацій, яким належать ці приміщення, а за дотриманням протипожежного режиму - на голів виборчих дільниць та чергових.

    Загальні вимоги:
1. Приміщення повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками та протипожежним інвентарем, згідно норм належності вогнегасниками (з розрахунку на кожні 100 м кв. площі підлоги, але не менше двох вогнегасників на кожне окреме приміщення).
2. Системи пожежної автоматики, внутрішнього пожежогасіння (пожежні крани) повинні бути справними та готовими до використання.
3. Приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені не менш, ніж 2-ма евакуаційними виходами, двері яких повинні відчинятися у напрямку виходу з приміщення.
4. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.
5. Для захисту електромереж від коротких замикань використовувати лише стандартні плавкі вставки.
6. Під час експлуатації пічного опалення не залишати печі, які топляться без догляду, не доручати догляд за ними малолітнім дітям.
7. Не проводити пічного топлення безпосередньо під час голосування.
8. Опалення печей проводити тільки спеціально визначеною особою.
9. Не включати одночасно в електромережу декількох електроприборів, не перевантажувати електромережу - це може призвести до виникнення пожежі.
Заходи пожежної безпеки є обов'язковими для дотримання всіма особами, які знаходяться на території виборчої дільниці.

    Не дозволяється:
- експлуатація кабелів і проводів з пошкодженою ізоляцією;
- залишати під напругою кабелі та проводи з неізольованими струмопровідними жилами;
- застосовувати саморобні подовжувачі;
- застосовувати не сертифіковане електронагрівальне обладнання;
- користуватися пошкодженими розетками, вимикачами, відгалуджувальними та з'єднувальними коробками та іншими електроприладами;
- влаштування та експлуатація тимчасових електромереж;
- застосування для електромереж радіо та телефонних проводів;
- використовувати світильники з лампами розжарювання без захисного суцільного скла (ковпаків);
- користуватися відкритим вогнем, курити в приміщеннях виборчої дільниці;
- використовувати свічки для освітлення приміщень виборчих дільниць.
При виникненні пожежі повідомити за номером телефону 101, приступити до евакуації людей, виборчих бюлетенів та інших матеріальних цінностей, здійснити гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.