22 липня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.
   Члени виконкому розглянули 18 питань порядку денного. Зокрема, заслухали і взяли до відома інформацію секретаря ради Капітули В.В про хід виконання рішення виконавчого комітету «Про зайнятість міського населення» та вирішили дане рішення зняти з контролю.
    На клопотання ТзОВ Комунальних підприємств прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, які будуть діяти з 1 вересня 2020 року. Так, для населення тариф на послуги з поводження з побутовими відходами буде становити – 147,72 грн/м3, для бюджетних установ – 161,80 грн/м3, для інших споживачів – 168,83 грн/м3.
    Паламарчук Н.П. погоджено проведення робіт по благоустрою прилеглої до продовольчого магазину території на частині пішохідної доріжки по вулиці Пушкіна. Фізичній особі-підприємцю Войтюк Н. М., дано дозвіл на розміщення літнього майданчика біля магазину-кафе «Верховина» по вулиці Фабричній, 2.
    Також виконавчим комітетом затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові та на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Об’єктам нерухомості присвоєно поштові адреси.
    Взято на квартирний облік сім’ю, яка потребує поліпшення житлових умов.
    Розглянуто 4 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей. Мешканцям міста надано матеріальну допомогу.