Представники малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, можуть скористатися підтримкою служби зайнятості та отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

    Станом на 15 липня до Здолбунівської районної філії Рівненського ОЦЗ для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину звернулися 269 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі 223 фізичних осіб – підприємців для отримання такої допомоги на себе. Роботодавцями подано 47 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, що дозволить забезпечити фінансову підтримку для 219 найманих працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням чи скорочення діяльності роботодавця. Рівненським обласним центром зайнятості вже прийнято 262 позитивних рішень. Роботодавці та ФОПи Здолбунівського району вже отримали понад 1,1 млн. грн. виплат допомоги по частковому безробіттю. Фактично чисельність одержувачів допомоги, як і нових заявників, зростає щодня.

    Зазначену допомогу можуть отримати роботодавці, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин та сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості; а також фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, - у разі втрати ними частини доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок карантину. Звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину можна протягом 90 календарних днів із дня зупинення (скорочення) діяльності.

    Прийом документів триває. Більш детальну інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м.Здолбунів, вул. Кн.Ольги, 10. Телефон: (03652)25055; 093 1687367; 097 4206063.
З детальною інструкцією щодо оформлення допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися на сайті ДСЗ www.dcz.gov.ua у розділі «Допомога по частковому безробіттю на період карантину».