24 червня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Члени виконавчого комітету розглянули понад тридцять питань порядку денного. Зокрема заслухали і прийняли до відома інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до Здолбунівської міської ради за 1 півріччя 2020 року. Затвердили графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників міської ради у «прямих» телефонних лініях на 2 півріччя 2020 року.
    Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівводоканал» прийнято рішення встановити такі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення: водопостачання – 12,48 грн/1куб.м, водовідведення – 21,18 грн/1 куб.м, для інших споживачів: водопостачання – 14,88 грн/1куб.м, водовідведення – 23,76 грн/1куб.м. Тарифи буде введено в дію з 15 липня 2020 року.
    Розглянувши подання Здолбунівського відділення поліції щодо порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з реалізацією алкогольних напоїв в магазинах «Вишенька» (вул. Шкільна,19) та «Інекс» (вул.Б.Хмельницького,18) прийнято рішення про попередження суб’єктів господарювання про дотримання громадського порядку під час роботи даних магазинів та Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Встановлено режим роботи магазинів «Вишенька» та «Інекс» щоденно з 8.00 до 21.00 год.


    Режим роботи торгівельного павільйону по вулиці Старомильській, 23 встановлено щоденно з 09 до 21 год.
    Дано дозвіл на тимчасове розміщення дитячих атракціонів у міському гідропарку. ТОВ «Довіра Аутдор» продовжено дію дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами по вулиці Шкільній.
    Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Також виконавчим комітетом дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові та на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.     Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу. Розглянуто 2 питання щодо захисту житлових прав дітей. Прийнято рішення про внесення подання до Здолбунівської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительці міста Здолбунів Кондратюк Валентині Дмитрівні.