30 вересня 2019 року у Здолбунівській міській раді Рівненське регіональне відділення Асоціації Міст України провело виїзний практикум на тему «Про досвід роботи Здолбунівської міської ради з питань розвитку міста та благоустрою».
    У заході взяли участь в.о. голови Здолбунівської РДА Власюк Л.П., голова Здолбунівської районної ради Дацюк О.Є., начальник фінансового управління Здолбунівської РДА Нечипорук В.М., виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Грещук Т.Є., представники органів місцевого самоврядування Рівненської області, керівники комунальних підприємств міста, працівники апарату міської ради.
    Міський голова Ольшевський І.О. звернувся до гостей з вітальним словом після чого Грещук Т.Є. ознайомила з планом роботи на день. Консультант Рівненського РВ АМУ Стасюк Р.П. розповіла про конкурси проектів розвитку громад та про вимоги до підготовки інвестиційних документів.
    Учасники заходу ознайомилися з діяльністю Здолбунівської міської ради та роботою органу реєстрації місця проживання. Побували у ПП «ВКО МААНС» та відділенні поліції, де побачили в дії систему відеоспостереження «Безпечне місто Здолбунів».
    Також, згідно плану, було проведено екскурсію щодо виконання програми «Місто без околиць», яка завершилася пішою прогулянкою міським гідропарком.